MEZOTERIAPIA IGŁOWA

13 września 2015

Nowa propozycja dla Pań pragnących poprawić owal twarzy. Zabieg mezoterapii igłowej przy użyciu specjalnego pistoletu, ujędrniający i wypełniający zmarszczki.

 • Pełny opis zabiegu

  W skład zabiegu wchodzi peeling , indywidualnie skomponowany koktajl na bazie 3, 5 % kwasu hialuronowego oraz maska. Efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu.

   

MICROBLADING BRWI

5 października 2015

Brwi wykonywane metodą microbladingu znacznie odbiegają od tych powstających na skutek pigmentacji maszynowej. Przeprowadzając microblading troszczymy się o każdy włosek z osobna. Brwi będą łudząco podobne do naturalnych, a domalowane włoski, pomieszane z naturalnymi stworzą niesamowite trójwymiarowe wrażenie.

 • Pełny opis zabiegu

  Przygotowanie do zabiegu- 2-3 tyg przed datą wizyty, powstrzymujemy się od farbowana oraz regulacji brwi. Przed zabiegiem wymagane jest wypełnienie formularza świadomej zgody, przeprowadzany jest wywiad. Wykonujemy wstępny rysunek brwi i ustalamy szczegóły (kształt każdej z części, kolor barwnika itp). Po pełnej akceptacji przystępujemy do zabiegu. Wszystkie elementy mające kontakt ze skórą klientki są STERYLNE I JEDNORAZOWE.

  Po zakończonym zabiegu, należy powstrzymać się od dotykania, moczenia, tarcia brwi. Nie stosujemy mydła. Nie należy zdrapywać strupków, które się pojawią w ciągu kilku pierwszych dni od zabiegu! Nie używamy kosmetyków drażniących, na bazie alkoholu. Nie korzystamy przez 14 dni z sauny, solarium, basenu. Nie dopuszczamy do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Unikamy agresywnych peelingów w miejscu makijażu.

  5-10 dni po mikro pigmentacji intensywność makijażu maleje, nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić mocnym efektem zaraz po zabiegu.

  Makijaż permanentny zawsze składa się z pierwszej wizyty oraz koniecznego dopełnienia efektu (tzw. korekty) 3-4 tyg. po zabiegu (korekta jest wliczona w cenę zabiegu).

   

  Sprawdź cennik

MIKROPIGMENTACJA EYESHADOWS BUTTERFLY

5 października 2015

To makijaż trwały (utrzymuje się od 3 do 5 lat) i bezpieczny. Zabieg polega na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników syntetycznych do zewnętrznych warstw skóry.

 • Pełny opis zabiegu

  Kreska butterfly to połączenie kreski czarnej eyeliner z kolorowym cieniem na powiece.

   

  Sprawdź cennik

EMERGE

Frakcjny, nieablacyjny resurfacing skóry

8 maja 2016

Nasz gabinet należy do elitarnej grupy oferującej nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi wykonywane laserem emerge™, produktem amerykańskiej firmy Palomar, świetowego lidera w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej.

 • Pełny opis zabiegu

  emerge™ to laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry. emerge™ wykonuje resurfacing, stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się powoduje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkanką. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra.

  Trudno wystrzec się zmarszczek mimicznych wokół oczu. emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji cienkich linii na tym delikatnym obszarze, tzw. kurzych łapek. Dzięki emerge™ możesz śmiać się do woli i nie martwić więcej zmarszczkami. Rozstępy to powszechny problem. Są efektem nadmiernego lub zbyt szybkiego rozciągania skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów laserem emerge™ skutecznie zredukuje ten problem w sposób nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji.

  Pojawiające się z wiekiem przebarwienia na skórze, pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe powodują, że nasza twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Dzięki nieblacyjnemu resurfacingowi emerge™ będziesz cieszyć się młodziej wyglądającą skórą, pełną blasku, jędrniejszą i bardziej napiętą, pozbawioną głębokich bruzd i zmarszczek.

  Blizna na ciele nie pozwala Ci zapomnieć o przykrym przeżyciu? Laser frakcyjny emerge™ przebuduje Twoją skórę, zniszczoną tkankę zastąpi nową i zdrową. Po kilku zabiegach nie będziesz pamiętać o szpecącym i przywołującym złe wspomnienia śladzie na Twojej skórze.

  Sprawdź cennik

KRIOLIPOLIZA

przełom w odchudzaniu

8 maja 2016

System stosuje zasadę kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek tkanki tłuszczowej. Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, biodrach, dolnej części pleców, na udach, łydkach czy ramionach.

 • Pełny opis zabiegu

  Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25 – 45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny już po upływie 3 tygodni.

  Zabiegi wykorzystujące inne metody oddziaływania na komórki tłuszczowe np. laser, fale ultradźwiękowe czy operacje usunięcia tłuszczu (liposukcja), niosą duże ryzyko zniszczenia innych tkanek w procesie spalania lub wydobywania (odsysania) komórek tłuszczowych. Konieczny jest wówczas okres przejściowy, aby powrócić do dotychczasowej sprawności.

  Kriolipoliza LipoCryo to nieinwazyjna metoda, która polega na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury (około +3°C). Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Zabieg na tej samej części ciała można powtórzyć po upływie sześciu tygodni.

  Sprawdź cennik

FOTODEPILACJA

alternatywa dla lasera

8 maja 2016

Fotodepilacja (fotoepilacja) to usuwanie owłosienia za pomocą światła. Depilacja IPL w prównaniu z laserową jest ekonomiczna i bezbolesna. Ponadto, tak jak w przypadku depilacji laserowej zapewnia trwały efekt. Impulsy silnego światła (IPL) emitują fale o zakresie 590 – 1200 nm, co pozwala na indywidualne dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego klienta.

 • Pełny opis zabiegu

  Fotodepilacja polega na tzw. selektywnej fototermolizie, podczas której następuje konwersja energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i niszczenie wybranych komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Melanina pochłania energię cieplną i kieruje ją do mieszka włosowego, gdzie przekształcona w ciepło niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.

  Ilość zabiegów zalezy od fototypu skóry klienta, właściwości owłosienia, partii ciała poddanej depilacji, płci i wieku klienta, a także jego profilu hormonalnego. Podstawowym czynnikiem powodzenia fotodepilacji jest wykonanie jej podczas jednej z trzech faz wzrostu włosa. Jest to faza anagenu, kiedy włos rośnie osadzony w mieszku włosowym. To pozwala doprowadzić energię cieplną aż do korzenia i zniszczyć odżywiające go komórki. Podczas dwóch nastepnych faz: kata genu i telogenu fotodepilacja nie przynosi dobrego efektu, ponieważ włos jest już oddzielony od swego korzenia i poddanie go zabiegowi nie wpływa na komórki. Owłosienie na ciele może być zróżnicowane, bez względu na część ciała może mieć jasną lub ciemną barwę, rosnąć płytko lub głęboko i być poddawane różnym działaniu gruczołów łojowych i potowych. To wpływa na łatwość usuwania owłosienia w różnych częściach ciała. Po upływie 1-3 tygodni od sesji fotodepilacji część owłosienia stopniowo wypada. Wiele włosów już nie odrasta ponieważ mieszki włosowe ulegają zniszczeniu.

  Sprawdź cennik

DEPILACJA LASEROWA

gładka skóra raz na zawsze!

8 maja 2016

Już dziś możesz cieszyć się gładką skórą i skorzystać z najlepszej technologii w dziedzinie trwałego usuwania owłosienia laserem diodowym Light Sheer. Możesz wyrzucić maszynki, kremy oraz inne mało skuteczne metody depilacji i raz na zawsze pozbyć się kłopotliwych włosów ze wszystkich partii ciała!

 • Pełny opis zabiegu

  Oferuję Ci nowoczesne systemy trwałej redukcji niechcianego owłosienia, którego rezultaty potwierdzone zostały badaniami klinicznymi. Light Sheer jest nie tylko niebywale skuteczny, ale przede wszystkim także bezpieczny i odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry (w tym także opalonej). System ten uzyskał rejestrację FDA we wskazaniu „permanentne usuwanie i redukcja owłosienia”.

  Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni przenika jedynie do 2 mm w głąb skóry, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, a potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa. Usunięcie włosów po pierwszym zabiegu szacuje się na 30 – 40%. Po trzech zabiegach ulega zniszczeniu 80 – 92% włosów. Duża moc, odpowiednio długi czas trwania impulsu powoduje, że depilacja laserowa jest trwała!

  Sprawdź cennik

  Sprawdź cennik

PYRUVIC PEEL BY SESDERMA

Bye, bye tłusta strefo T!

8 maja 2016

Nowe rewolucyjne odkrycie – kwas pirogronowy – (używany do tej pory wyłącznie przez lekarzy), który znalazł już zastosowanie w kosmetologii. Dzięki szybkiej penetracji do skóry właściwej pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie dają agresywne peelingi chemiczne.

 • Pełny opis zabiegu

  Posiada silne właściwości keratolityczne- złuszcza naskórek, dermoplastyczne- stymuluje produkcje kolagenu i elastyny, sebostatyczne- zmniejsza błyszczenie się skóry oraz antymikrobowe- działa na bakterie odpowiedzialne między innymi za trądzik. Dzięki szybkiej penetracji skóry właściwej pozwala na uzyskanie w wyjątkowo krótkim czasie doskonałych efektów estetycznych zbliżonych do tych, jakie otrzymujemy po agresywnych peelingach lekarskich. Zabiegi przy użyciu kwasu pirogronowego są wyjątkowo bezpieczne.

  Chrakterystyczną cechą kwasu pirogronowego jest działanie na poziomie mieszka włosowo-łojowego, dlatego szczególnie wykorzystywany jest w leczeniu skór trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum przez co zmniejsza przetłuszczanie się cery łojotokowej i trądzikowej, działa bakteriostatycznie i przeciwzaskórnikowo. Na poziomie skóry właściwej wpływa na powstawanie kolagenu.

  Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości kwas pirogronowy, jako jeden z niewielu produktów stosowanych w kosmetologii, może być użyty w przypadku skór ze zmianami ropnymi oraz siecią rozszerzonych naczyń w trądziku różowatym- w obu sytuacjach przynosząc spektakularne efekty.

  Sprawdź cennik

LIPOSOMAL FELURAC PEEL BY SESDERMA

Peeling odmładzający

8 maja 2016

Najnowszej generacji peeling odmładzający wykorzystujący nanotechnologię Lipoceutical oraz technologię liposomów. Zastosowanie tych dwóch zaawansowanych technologii pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty – skóra wygląda na wyraźnie młodszą!

 • Pełny opis zabiegu

  Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia, palenie, ale również takie czynniki jak stres i nieprawidłowa dieta powodują powstawanie wolnych rodników, które uszkadzają istotne elementy komórek, takie jak DNA czy kolagen, tym samym przyśpieszając proces starzenia się skóry. Kwas ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne, a więc niweluje wolne rodniki i szkody przez nie powodowane: linie mimiczne, zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie i brak jędrności. Ma również działanie przeciwzapalne, a najnowsze badania wskazują, że zapobiega także nowotworowi skóry.

  Unikalne połączenie aktywnych składników, które oddziałując synergicznie chronią skórę przed stresem oksydacyjnym.

  Kwas ferulowy (12%): silny antyoksydant (ochrona i neutralizacja wolnych rodników), fotoprotekcja (ochrona i minimalizacja szkód wywołanych przez słooce), depigmentacja (zapobieganie i redukcja plam pigmentacyjnych), działanie przeciwzapalne, zapobieganie nowotworom skóry

  Floretyna (5%): silny antyoksydant, hamuje aktywność elastazy, zwiększa wchłanianie innych składników

  Witaminy C + E + A: koktajl antyoksydantów, stymuluje produkcję kolagenu, zmniejsza przebarwienia

  Kwas hialuronowy: nawilża i regeneruje

  Wskazania do peelingu:
  fotostarzenie skóry
  przebarwienia posłoneczne, plamy barwnikowe
  zmarszczki, utrata jędrności
  leczenie trądziku
  suchość skóry, brak blasku

  Postępowanie po zabiegu:
  Po zabiegu w gabinecie kosmetolog nie zmywa preparatu. Należy go zmyć wodą w domu po 6-8 godzinach. Przez ten czas preparat ciągle oddziałuje na skórę i zaleca się nie nakładać w tym czasie Oprawa oczuu. Jeżeli zabieg wykonany był wieczorem, twarz należy zmyć dopiero rano. Po 2-3 dniach nastąpi złuszczenie skóry.

  Sprawdź cennik

NANO C-PEEL – KWAS ASKORBINOWY

Peeling regenerujący

8 maja 2016

Peeling o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, przeciwzmarszczkowych i depigmentujących. Intensywnie regeneruje, rozświetla i nawilża pozbawioną blasku cerę.

 • Pełny opis zabiegu

  Zawiera zamkniętą w nanosomach stężoną witaminę C (jedną z jej najbardziej stabilnych form), dzięki czemu jest ona bardzo długo aktywna biologicznie w skórze. Stymuluje syntezę kolagenu, zwalcza wolne rodniki, łagodzi stany zapalne skóry i rumień oraz hamuje syntezę melaniny (przeciwdziała tworzeniu się przebarwień). W jego skład wchodzi także kwas hialuronowy, który przyciąga do warstwy rogowej naskórka cząsteczki wody i stymuluje syntezę ceramidów, poprawiając gęstość i jędrność skóry. Obecny także w preparacie ekstrakt z morwy rozjaśnia cerę i zapobiega przebarwieniom, a pantenol łagodzi i wygładza skórę podrażnioną. Peeling zalecany jest do pielęgnacji skóry szorstkiej, suchej, po intensywnym opalaniu, po zabiegach złuszczania, mikrodermabrazji.

  Sprawdź cennik

BOMB COSMETICS

Królestwo słodkiego relaksu

8 maja 2016

Marka Bomb Cosmetics powstała ponad 14 lat temu, gdy stworzyliśmy pierwsze kolorowe, radosne i naturalne, ręcznie wytwarzane kosmetyki do kąpieli, pod prysznic i do ogólnie pojętej pielęgnacji ciała oraz twarzy.

 • Pełny opis zabiegu

  Na początku marka pojawiła się na kilku imprezach targowych na terenie Wielkiej Brytanii. Od tamtej pory, gdy w ofercie było zaledwie kilka pięknych, starannie ręcznie stworzonych kul do kąpieli, dotarliśmy do momentu, w którym asortyment kilkuset produktów marki Bomb Cosmetics jest eksportowany na cały świat, do ponad 45 krajów, dumnie reprezentując swoje brytyjskie korzenie!

  W 2011 roku pełna gama kosmetyków pod marką Bomb Cosmetics oficjalnie trafiła do Polski i od tego czasu przebojem zdobywa serca zarówno Klientów indywidualnych, jak i Sprzedawców, którzy z dumą wyposażają swoje sklepy w nasze małe dzieła. Dlaczego nie sprawić, by Twoja codzienna pielęgnacja stała się jeszcze przyjemniejsza? Szczycimy się tym, ze nasze kosmetyki nie tylko doskonale pachną i dopieszczają skórę, ale także przepięknie wyglądają!

  Starannie dobieramy najlepsze składniki, naturalne masełka i czyste olejki eteryczne i staramy się jak najbardziej minimalizować opakowania, by mieć pewność, że nasze małe przyjemności i codzienne luksusy nie krzywdzą planety, a przede wszystkim odżywiają i dbają o naszą skórę.

  Nie zapomnijcie, że wszystkie produkty są tworzone z hojnym dodatkiem czystej miłości! Dołącz do naszej małej rodziny Bomb Cosmetics i poczuj przypływ ciepłych uczuć na własnej skórze.

  Obejrzyj produkty

O mnie


Wysokie Obcasy to nowoczesny gabinet, który oferuje Państwu szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy salon, w którym każdy klient poczuje się komfortowo i swobodnie.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań. Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.